چرا روسیه

انتخاب یک کشور برای محل تحصیل و زندگی، انتخابی است که تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد. وضعیت تحصیلی و آموزشی یک کشور و اصطلاحاً دانشجوپذیر بودن آن، عامل مهمی در مناسب بودن کشور مذکور است. چرا روسیه؟ سؤالی است که بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل در کشور روسیه، به دنبال جوابش هستند.

روسیه کشوری است که عمده مردم آن دارای تحصیلات عالی هستند. بیش از نیمی از مردم روسیه تحصیل کرده‌اند و مدرک دانشگاهی دارند. فرهنگ و سنت آموزش در بین روس‌ها بسیار غنی است و ریشه‌ای چند صدساله دارد. دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی روسیه برای دانشجویان و هنرجویان خود شرایط تحصیل و زندگی راحت و آسوده‌ای را فراهم می‌کنند؛ تا به آن‌ها کمک کنند به راحتی به کشور جدید عادت کنند. 

دانشگاه‌های کشور روسیه طیف وسیعی از تخصص‌ها را آموزش می‌دهند. دانشجویان دانشگاه‌های روسیه قادرند در رشته‌های متنوعی تحصیل کنند. از رشته‌های علوم انسانی تا رشته‌های فنی و مهندسی، امکان تحصیل برای همه رشته‌ها و تخصص‌ها در دانشگاه‌های روسیه فراهم است. همچنین شما با تحصیل در دانشگاه‌های روسیه، در واقع مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های درجه یک جهان خواهید شد. 

تحصیل بهتر، پذیرش ساده‌تر

دانشگاه‌های کشور روسیه از عالی‌رتبه‌ترین دانشگاه‌ها در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان هستند. همچنین پذیرفته شدن در دانشگاه‌های روسیه به‌مراتب از پذیرفته شدن در دانشگاه‌های بریتانیا یا آمریکا ساده‌تر است. بعلاوه هزینه‌های دانشگاه‌های روسیه کمتر و امکانات مختلفی برای پرداخت شهریه دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است. دانشجویان بین‌الملل امکان تحصیل رایگان در روسیه را نیز دارند. 

دانشگاه‌های روسیه هر ساله دانشجویانی را از سرتاسر جهان (حدود 170 کشور) می‌پذیرد. شما نیز می‌توانید یکی از آن‌ها باشید.

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفتگو در واتساپ، روی اسم مشاور کلیک کنید.
اسکرول به بالا