دانشگاه های روسیه

دانشگاه‌های روسیه آن‌قدر متعدد و متنوع هستند که امکان برخورداری از آموزش عالی را برای هر طیفی از افراد فراهم آورده‌اند. شما می‌توانید در هر زمینه تحصیلی، هر مقطعی و با هر رویکردی، دانشگاهی ایده آل را برای خود انتخاب کنید.

مسکو به عنوان پایتخت و یکی از بزرگ‌ترین کلان‌شهرهای جهان بیش از ۲۵۰ موسسه آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی را در خود جای داده است. اما این ازدیاد و تعدد دانشگاه تنها منحصر به مسکو نیست. رقم دانشگاه‌های آماده به کار و فعال در سایر استان‌های روسیه نیز بالاست. البته مسکو، نسبت به سایر استان‌ها و شهرهای روسیه، سبک زندگی و اوقات فراغت پویاتری را برای شهروندان خود در نظر داشته است.

تحصیل در دانشگاه های مسکو

زندگی و تحصیل در مسکو، فرصت‌های بسیار بیشتری را برای پیشرفت پیش روی شما می‌گذارد. عمده دانشجویانی که روسیه را به عنوان مقصد خود برای ادامه تحصیل انتخاب کرده‌اند، مایل به انتخاب دانشگاهی در مسکو بوده‌اند. در واقع از سوی دانشجویان بین‌المللی و چندجانبه، همواره نسبت به مسکو، تمایل بیشتری دیده شده است که البته خیلی دور از ذهن هم نیست.

در خصوص زندگی شهری در مسکو، تعاملات افراد و فرهنگ این شهر، اطلاعات بسیار زیادی در دسترس است. جستجو در خصوص شهری که دانشگاه مد نظر شما در آن قرار دارد می‌تواند اطلاعات سودمندی را به متقاضیان تحصیل در روسیه بدهد. دقت داشته باشید که در کنار بهره‌مند شدن از امکانات دانشگاه، قرار است که برای مدتی شما در یکی از شهرهای روسیه زندگی کنید. از این‌رو انتخاب شهر در کنار انتخاب دانشگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وب‌سایت گروه آموزشی بهار دانش معرفی کامل دانشگاه‌های مسکو و برخی از دانشگاه‌های خارج از مسکوی روسیه را به مخاطبان عزیز خود پیشنهاد می‌دهد. همچنین جزئیات سیستماتیک دانشگاه‌ها نیز بر روی این وب‌سایت موجود است.

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفتگو در واتساپ، روی اسم مشاور کلیک کنید.
اسکرول به بالا