پنج برنامه برتر سال ۲۰۲۰ دانشگاه فدرال کازان

پنج برنامه KFU

پنج برنامه برتر سال ۲۰۲۰ دانشگاه فدرال کازان، هدف بسیاری از متقاضیان تحصیل در روسیه است. دانشگاه فدرال کازان یا به اختصار KFU یکی از دانشگاه‌های مطرح کشور روسیه است. این دانشگاه حدود ۲۰۰ سال است که تاسیس شده است و جایگاه ویژه‌ای در تاریخ آموزش عالی روسیه دارد.

KFU طیف وسیعی از رشته‌ها و زمینه‌های آموزشی را برای تحصیل پیش روی متقاضیان تحصیل در این دانشگاه قرار می‌دهد. از شیمی گرفته تا زبان شناسی، امکان تحصیل برای علاقمندان در دانشگاه فدرال کازان فراهم شده است. اما برخی از این برنامه‌های آموزشی، سوابق و افتخارات برتری را رقم زده‌اند. در ادامه در خصوص پنج برنامه برتر سال ۲۰۲۰ دانشگاه فدرال کازان اطلاعات تکمیلی آورده شده است.

یککارشناسی ارشد مهندسی نفت- آموزش به انگلیسی

کارشناسی ارشد مهندسی نفت یکی از دوره‌های آموزشی مطرح و خوب در بین رشته‌های فنی و مهندسی به شمار می‌رود. این دوره در دانشگاه فدرال کازان به زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود و به همین علت، مورد توجه بسیاری از دانشجویان و متقاضیان خارجی می‌باشد. به چندین علت از جمله آموزش به زبان انگلیسی، این دوره آموزشی جز پنج برنامه برتر سال ۲۰۲۰ دانشگاه KFU است.

هدف این دوره و به طور کلی هدف رشته‌های مهندسی نفت، تربیت افرادی متخصص در زمینه نفت و گاز می‌باشد. آموزش تخصصی استخراج و به طور کلی همه زمینه‌های توسعه نفت و گاز در دستور کار این دوره آموزشی است.

مهندسی نفت شامل فعالیت‌ها و آموزش یافتن در زمینه یافتن موقعیت چاه‌ها و معادن نفت و گاز می‌باشد. همچنین فعالیت‌هایی نظیر تحلیل و آنالیز روند استخراج و نظارت بر این روند، برنامه‌ریزی روند توسعه استخراج و بهینه‌سازی هزینه‌های استخراج نیز در حیطه این رشته می‌گنجند.

تحصیل در رشته مهندسی نفت در زمینه‌های علمی زمین شناسی کاربردی، مهندسی معدن و استخرج اقتصاد نفت و گاز و علم مساحی می‌باشد. به منظور ورود به این دوره باید در آزمون تخصصی رشته و علوم طبیعی که به زبان انگلیسی طرح می‌شود و همچنین مصاحبه انگلیسی این رشته قبول شوید و همچنین شهریه این رشته به مبلغ ۲۹۴ هزار و ۱۲۰ روبل در سال را پرداخت نمایید. در نهایت نیز به شما مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نفت اعطا خواهد شد.

دو

کارشناسی «روسیه و موضع آن در حوزه روابط بین‌الملل»- آموزش به روسی

 

این دوره یک دوره چهار ساله متمرکز بر آموزش تاریخ روسیه، اصول دیپلماتیک، روابط بین‌الملل، روش‌های مطالعات منطقه‌ای و استراتژی دولت مدرن می‌باشد. همچنین موضوعاتی نظیر جغرافیای روسیه، سیاست اجتماعی مناطق آن، اقتصاد روسیه و فرهنگ منحصر به فرد این کشور در این دوره پوشش داده می‌شوند.

در جریان این دوره مطالعات عمدتا در زمینه علوم سیاسی و مطالعات منطقه‌ای انجام می‌شود. شهریه این دوره ۱۲۷ هزار و ۶۸۰ روبل در هر سال می‌باشد و در نهایت به دانشجویان مدرک کارشناسی دولتی در این زمینه اعطا می‌گردد.

سهکارشناسی «اقتصاد، تجارت بین‌الملل»

دوره کارشناسی اقتصاد با گرایش تجارت بین‌الملل یکی دیگر از پنج برنامه برتر سال ۲۰۲۰ دانشگاه فدرال کازان روسیه می‌باشد. این دوره آموزشی به صورت ترکیب تمام وقت و آموزش از راه دور می‌باشد. به این ترتیب که دانشجویان دو سال ابتدای دوره را به شکل تمام وقت در دانشگاه فدرال کازان و دو سال پایانی را به شکل آموزش از راه دور و دانشجوی مجازی مدرسه اقتصاد روسیه، به عنوان یکی از مراکز آموزشی مطرح زمینه اقتصاد، می‌گذرانند.

آموزش این دوره به هر دو زبان روسی و انگلیسی است. دانشجویان در زمینه‌های مدیریت و اقتصاد آموزش خواهند یافت. همچنین دروس سیاست و روابط اجتماعی را می‌گذرانند. شهریه این دوره ۱۹۶ هزار و ۴۱۰ روبل برای هر سال آموزش در دانشگاه فدرال کازان (۲ سال اول) بعلاوه ۱۹۰۰ پوند انگلستان برای آموزش مدرسه اقتصاد لندن (۲ سال دوم) می‌باشد. در نهایت مدرک کارشناسی صادره از دو دانشگاه فدرال کازان و دانشگاه بریتانیایی به صورت همزمان به فارغ‌التحصیلان اعطا می‌شود.

چهارکارشناسی ارشد «علوم داده‌ها»

این دوره یک دوره آموزشی دو مدرکه می‌باشد. در این دوره دانشجویان سال ابتدایی را در دانشگاه KFU و سال دوم را در دانشگاه شن-ژن چین می‌گذرانند. دانشجویان دروسی در زمینه‌های روش‌های تحلیل داده‌های دیجیتال، پردازش و ارائه داده‌های تحلیل شده، خواهند آموخت. همچنین در زمینه جمع‌آوری، مرتب‌سازی و تحلیل منطقی داده و پایگاه داده‌ها آموزش‌هایی دریافت خواهند کرد و تحقیقاتی را انجام می‌دهند.

به منظور ورود به دوره لازم است که متقاضیان در آزمون تخصصی رشته و زبان انگلیسی قبول شوند. زمینه تحصیلی این دوره آموزشی علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است. شهریه این دوره ۸ هزار دلار برای هر سال است. در انتهای دوره مدرک کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر از هر دو دانشگاه شن-ژن و دانشگاه KFU به دانشجویان اعطا خواهد شد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفتگو در واتساپ، روی اسم مشاور کلیک کنید.
اسکرول به بالا