اگر قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارید، اما زبان آن را نمی‌دانید و با زبان روسی آشنا نیستید، نگران نباشید. زیرا بسیاری از دانشگاه‌های کشور روسیه، برنامه‌های درسی را به زبان رایج انگلیسی ارائه می‌دهند. پس اگر شما زبان بین‌المللی یعنی انگلیسی را فرا گیرید، برای ادامه تحصیل در کشور روسیه و هیچ کشور دیگری به مشکل برنمی‌خورید. بنابراین از همین حالا برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرده تا در هر جایی از این جهان که تصمیم گرفته‎اید، تحصیل نمایید. علاوه بر این، دانشگاه‌ها برای دانشجویان بین‌المللی، دوره‌های مقدماتی آموزش زبان روسی را برگزار کرده تا دانشجویان و حتی افراد عادی مهاجر، بتوانند با زبان رایج کشور روسیه آشنا شوند. زیرا دانستن زبان رایج یک کشور، به زندگی راحت‌تر و برقراری ارتباط صحیح‌تر کمک شایانی می‌کند. ازاین‌رو یکی دیگر از شرایط زندگی در کشور روسیه، یادگیری زبان انگلیسی و زبان روسی می‌باشد. به‌طورمعمول، بازه زمانی یک ساله برای آموزش زبان روسی مقدماتی نیاز می‌باشد. اگر یک سال در دوره‌های زبان روسی شرکت کنید، می‌توانید با مردم روسی با زبان خودشان ارتباط برقرار کنید.

همچنین قبل از شروع تحصیل در دانشگاه در رشته تحصیلی مورد نظر نیز باید به مدت یک سال در دوره مقدماتی زبان که در دانشگاه برگزار می‌شود، شرکت نمایید. معمولاً دوره‌های آمادگی و مقدماتی برای یادگیری زبان روسی شامل 26 تا 30 ساعت در روزهای هفته می‌باشد. البته ساعت کلاس و تعداد روزهای هفته، بسته به میزان یادگیری و همچنین وقت آزاد شما برای این کلاس‌ها می‌باشد.

learn russian

تیتر به اشتراک گذاری

یادگیری زبان روسی

خلاصه مطلب در قالب فرمت شبکه های اجتماعی

یادگیری زبان روسی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارند. اگر قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارید، اما زبان آن را نمی‌دانید و با زبان روسی آشنا نیستید، نگران نباشید. زیرا بسیاری از دانشگاه‌های کشور روسیه، برنامه‌های درسی را به زبان رایج انگلیسی ارائه می‌دهد. پس اگر شما زبان بین‌المللی یعنی انگلیسی را فرا گیرید، برای ادامه تحصیل در کشور روسیه و هیچ کشور دیگری به مشکل برنمی‌خورید. پس از همین حالا برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرده تا در هر جای از این جهان که اراده نموده‌اید، تحصیل نمایید. علاوه بر این، دانشگاه‌ها برای دانشجویان بین‌المللی، دوره‌های مقدماتی آموزش زبان روسی را برگزار کرده تا دانشجویان و حتی افراد عادی مهاجر، بتوانند با زبان رایج کشور روسیه آشنا شوند.

 

عنوان سئو

یادگیری زبان روسی

نامک

russian-language

توضیحات سئو

یادگیری زبان روسی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارند برای تحصیل در کشور روسیه بسیار مهم است. اگر قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارید، اما زبان آن را نمی‌دانید و با زبان روسی آشنا نیستید، نگران نباشید.

کلیدواژه ها

آموزش زبان روسی ، یادگیری زبان روسی

تعداد کلمات کلیدی

آموزش زبان روسی 3

یادگیری زبان روسی 5

عنوان عکس اصلی

آموزش زبان روسی

توضیحات عکس اصلی

یادگیری زبان روسی