اگر قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارید، باید از نحوه ورود به روسیه، نحوه اخذ ویزا و سایر اطلاعات مهم در رابطه با تحصیل در کشور پرآوازه روسیه آگاهی داشته باشید. دانشگاه‌های روسیه برای دانشجویان بین‌المللی برنامه‌های 1 تا 5 ساله ارائه می‌دهند.

اما دانشجویان باید برای اخذ ویزا و انجام مراحل اپلای به یکی از دانشگاه‌های روسیه باید اسناد خود را آماده کنند. از این رو تهیه تمام اسنادی که به شما امکان اقامت رسمی در روسیه را می‌دهند بسیار مهم است. البته باید توجه داشته باشید که قوانین مهاجرت روسیه، شرایط لازم و مدارک مورد نیاز برای اقامت قانونی اتباع بیگانه در روسیه را تعیین می‌کند. اول از همه شما باید کارت مهاجرت را آماده کنید و ثبت‌نام نمائید. برای این کار، شما باید بلافاصله پس از ورود به روسیه با گروه امور بین‌الملل دانشجویان دانشگاه خود تماس بگیرید. بیشتر خارجی‌ها برای ورود به روسیه به گذرنامه و ویزای دانشجویی احتیاج دارند. سپس بعد از اینکه به کشور روسیه مهاجرت کردید در صورت نیاز برای تمدید ویزا باید به دفتر محلی اداره کل امور مهاجرت وزارت کشور روسیه مراجعه کرده و برای تمدید ویزا اقدام شود.

how to enter russia for international students

تیتر به اشتراک‌گذاری

نحوه ورود به روسیه برای دانشجویان بین‌المللی

خلاصه مطلب در قالب فرمت شبکه های اجتماعی

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارید، باید از نحوه ورود به روسیه، نحوه اخذ ویزا و سایر اطلاعات مهم در رابطه با تحصیل در کشور پرآوازه روسیه آگاهی داشته باشید. دانشگاه‌های روسیه برای دانشجویان بین‌الملل برنامه‌های 1 تا 5 ساله ارائه می‌دهند. در واقع قوانین مهاجرت روسیه شرایط لازم برای اقامت قانونی اتباع بیگانه در روسیه را تعیین می‌کند. اول از همه  شما باید کارت مهاجرت را تکمیل کنید و ثبت‌نام کنید. برای این کار، شما باید بلافاصله پس از ورود به روسیه با گروه امور بین‌الملل دانشجویان دانشگاه خود تماس بگیرید. بیشتر خارجی‌ها برای ورود به روسیه به گذرنامه و ویزای دانشجویی احتیاج دارند. در هنگام تحصیل در صورت نیاز ویزا باید در یک دفتر محلی اداره کل امور مهاجرت وزارت کشور روسیه تمدید شود.

 

 

عنوان سئو

 

نحوه ورود به روسیه برای دانشجویان بین‌المللی

نامک

 

arriv

ing-in-russia

توضیحات سئو

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارید، باید از نحوه ورود به روسیه، نحوه اخذ ویزا و سایر اطلاعات مهم در رابطه با تحصیل در کشور پرآوازه روسیه آگاهی داشته باشید. دانشگاه‌های روسیه برای دانشجویان بین‌الملل برنامه‌های 1 تا 5 ساله ارائه می‌دهند.

کلیدواژه ها

-

تعداد کلمات کلیدی

-

عنوان عکس اصلی

نحوه ورود به روسیه

توضیحات عکس اصلی

شرایط ورود به روسیه