امکان شرکت در اوقات فراغت‌های مختلف برای دانشجویان و جوانان در روسیه وجود دارد. شرکت در کنسرت‌ها، جشنواره‌ها، مسابقات ورزشی، و .. از جمله این فعالیت‌ها می‌باشند. این موارد را می‌توان در اکثر دانشگاه‌های روسیه پیدا کرد. جشنواره‌های مختلفی برای دانشجویان در کشور روسیه انجام می‌پذیرد. امکان آواز خواندن، رقصیدن و نمایش سایر استعدادها در این مراسمات برای دانشجویان وجود دارد.

مراسم آغازین سال تحصیلی و جشن فارغ‌التحصیلی دو مراسم به یاد ماندنی برای دانشجویان در روسیه می‌باشند. در سال سوم تحصیلی نیز دانشجویان مراسم میانی دوران دانشجویی را برپا می‌نمایند. در این مراسمات اسکیت و کنسرت و شوخی حرف اول و اصلی مراسم را می‌زند. هر کدام از دانشگاه‌ها نیز در ارائه این مراسمات سبک خاص خود را دارند. به عنوان مثال در میان دانشجویان پزشکی رسم است که در این مهمانی‌ها مایعات مختلفی برای تست کردن اعم از اسید سیتریک و .. داده می‌شود و هر کس با خوردن آنها این ماده را حدس می‌زنند. دانشجویان روزنامه‌نگاری احتمالاً باید قطعه‌ای از روزنامه را با مربا میل کنند. بالاخره هر دانشکده‌ای سنت‌های خنده‌دار خاص خود را در این مراسمات داشته و اجرا می‌نماید.

در کلوپ Club of Jolly and Quick-Witted (KVN) این امکان برای دانشجویان فراهم است تا استعدادها مانند بذله گویی و شیرین‌کاری‌ها خود را به نمایش بگذارند. در روزهای فرهنگی و مذهبی نیز دانشجویان اقدام به برپایی کارناوال‌هایی با غذاهای سنتی و ملی کشور روسیه می‌کنند. تئاترهای دانشجویی، گروه‌های موسیقی، رقص، آواز و حتی نقاشی نیز از جمله سایر روش‌های سرگرمی برای دانشجویان در روسیه می‌باشند.

امکان شرکت در بحث‌های سیاسی و اجتماعی و ارائه نظرات و اشتراک‌گذاری دیدگاه‌ها نیز برای این قشر در روسیه وجود دارد. تورهای پیاده‌روی، مسافرتی و تفریحی نیز امکانات خود را برای دانشجویان در نظر گرفته‌اند. تأسیس باشگاه‌هایی مانند باشگاه‌های شطرنج، تخته‌نرد و یا اتومبیل‌رانی نیز از دیگر تفریحات دانشجویان روسی است. بسیاری از تیم‌ها و گروه‌های دانشجویان در شبکه‌های اجتماعی فعال در این کشور نیز قرار دارند که می‌توانید از آنها نیز بهره ببرید. دانشگاه‌ها نیز دارای امکاناتی نظیر، استخر، سالن‌های ورزشی، استادیوم، سالن بدن‌سازی و سایر امکانات ورزشی می‌باشند که استفاده از آنها برای دانشجویان در اوقات فراغت امکان‌پذیر است. مسابقات این ورزش‌ها در رده‌های مختلف نیز در بین دانشگاه‌های روسیه برگزار می‌شود.

تیتر به اشتراک‌گذاری

فعالیت‌های اوقات فراغت برای جوانان در روسیه

خلاصه مطلب در قالب فرمت شبکه‌های اجتماعی

امکان شرکت در اوقات فراغت‌های مختلف برای دانشجویان و جوانان در روسیه وجود دارد. شرکت در کنسرت‌ها، جشنواره‌ها، مسابقات ورزشی، و .. از جمله این فعالیت‌ها  می‌باشند. این موارد را می‌توان در اکثر دانشگاه‌های روسیه پیدا کرد.  جشنواره‌های مختلفی برای دانشجویان در شکور روسیه انجام می‌پذیرد. امکان آواز خواندن، رقصیدن و اظهار سایر استعدادها در این مراسمات برای دانشجویان وجود دارد.

 

عنوان سئو

فعالیت‌های اوقات فراغت برای جوانان در روسیه

نامک

Leisure Activities for Young People in Russia

توضیحات سئو

امکان شرکت در اوقات فراغت‌های مختلف برای دانشجویان و جوانان در روسیه وجود دارد. شرکت در کنسرت‌ها، جشنواره‌ها، مسابقات ورزشی، و .. از جمله این فعالیت‌ها  می‌باشند. این موارد را می‌توان در اکثر دانشگاه‌های روسیه پیدا کرد.

کلیدواژه ها

 

تعداد کلمات کلیدی

 

عنوان عکس اصلی

فعالیت‌های اوقات فراغت برای جوانان در روسیه

توضیحات عکس اصلی

اوقات فراغت در روسیه برای دانشجویان