برنامه‌های آموزشی انگلیسی سال ۲۰۱۹ روسیه

برنامه‌های آموزشی انگلیسی در روسیه

دانشگاه‌های روسیه امکان تحصیل در هر دو گروه رشته‌های انگلیسی زبان و روسی زبان را برای دانشجویان خارجی فراهم کرده‌اند. دانشجویان بین‌المللی که علاقمند به تحصیل در روسیه هستند، می‌توانند دروس خود را در صورت ارائه، به هر یک از دو زبان انگلیسی یا روسی بیاموزند. در ادامه برنامه‌های آموزشی انگلیسی سال ۲۰۱۹ روسیه و دانشگاه‌های این کشور معرفی شده‌اند.

امکان تحصیل در برنامه‌های آموزشی انگلیسی یکی از مزایای تحصیل و استفاده از آموزش عالی روسیه است. دانشگاه‌های کشور روسیه طیف گسترده‌ای از دوره‌های آموزشی و رشته‌های تحصیلی را در مقاطع کارشناسی، تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی PhD ارائه می‌کنند.

دانشجویان بین‌المللی می‌توانند در دوره‌های انگلیسی زبانی که در زمینه‌های مختلف تحصیلی در نظر گرفته شده‌اند، متناسب با رشته تحصیلی و علاقه خود مشغول به تحصیل شوند. دانشگاه‌های روسیه دوره‌های آموزشی انگلیسی زبان را در رشته‌های مختلفی نظیر شیمی، فیزیک، زیست شناسی، فناوری انفورماتیک و آمار، مهندسی برق قدرت، زبان شناسی، حقوق، روانشناسی و غیره را ارائه می‌دهند.

امکان تحصیل در هر رشته‌ای و آموختن هر تخصصی در دانشگاه‌های کشور روسیه امکان پذیر است. تنها کافیست دوره آموزشی، رشته تحصیلی و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس برای آن رشته اپلای کنید. گروه بهار دانش اطلاعات کاملی را برای انجام هر یک از این مراحل در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. تحصیل در روسیه فرصتی رویایی برای بسیاری از دانشجویان است.

توجهچگونه اپلای کنیم؟

الزامات ثبت نام و مدارکی که باید برای اپلای برای هر رشته ارائه شود متفاوت است. دوره‌های آموزشی و دانشگاه‌های مختلف شرایط گوناگونی را برای داوطلبان لحاظ می‌کنند. کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اپلای، اسناد و مدارک لازم برای اپلای، مدت زمان اپلای و غیره از طریق عضویت در سایت دانشگاه مورد نظر امکان پذیر است.

شما می‌توانید از طریق حساب کاربری خود در سایت دانشگاه مورد نظرتان، با کارکنان دانشگاه در تماس باشید و این اطلاعات را کسب کنید. ثبت نام در سایت دانشگاه‌ها هیچ هزینه‌ای ندارد و رایگان است.

همچنین شما می‌توانید با دنبال کردن راهنمایی‌ها و مطالب گروه بهار دانش، از آخرین اطلاعات و اخبار دانشگاه‌ها و همه اطلاعاتی که برای اپلای نیاز دارید باخبر شوید.

مطالعات روسی

دانشگاه ارائه دهنده: مدرسه عالی اقتصاد  (HSE- Higher School of Economics)

رشته تحصیلی: مطالعات منطقه‌ای روسی

مقطع تحصیلی: کارشناسی

توضیحات: به دانشجویان این رشته آموزش‌هایی در زمینه های مسائل مهم روز روسیه در اقتصاد، سیاست و علوم اجتماعی و سیاست‌های خارجه روسیه داده خواهد شد. همچنین دانشجویان نحوه کار با منابع اطلاعاتی و نگارش متون تحلیلی را فرا خواهند گرفت.

گرایش‌ها و زمینه‌های تحصیلی این رشته شامل قانون روسیه، تاریخ، جغرافیا، سیاست‌های روسیه، روسیه مدرن (آموزش به انگلیسی)، فرهنگ روسیه، ادبیات روسیه و غیره است. فارغ التحصیلان این رشته فرصت اشتغال در رسانه‌های ارتباط جمعی روس و بین‌المللی، ادارات و شرکت‌های بین المللی در روسیه و سراسر جهان غیره را خواهند یافت.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۰ آگوست

شهریه دوره: ۴۰۰ هزار روبل (معادل ۶۲۵۰ دلار آمریکا) برای هر سال تحصیلی بعلاوه تخفیفاتی که ممکن است برای دانشجویان لحاظ شود.

آزمون ورودی: آزمون تخصصی علوم اجتماع (به انگلیسی) و آزمون تسلط بر زبان انگلیسی

راه‌های ارتباطی:  inter@hse.ru;  RTurovsky@hse.ru

آموزش انکلیسی

برنامه بین‌المللی علوم تومسک (Tomsk International Science Programme)

دانشگاه ارائه دهنده مرکز ملی تحقیقات دانشگاه ایالتی تومسک (National Research Tomsk State University)

رشته تحصیلی: مطالعات نوین

مقطع تحصیلی: کارشناسی

توضیحات: این دوره به صورت مشترک و با همکاری دانشگاه ماستریخت هلند (Maastricht University) طراحی شده است. دانشجویان پس از فراگیری برخی از دروس پایه در سال نخست، می‌توانند گرایش تحصیلی موردعلاقه خود را به صورت شخصی انتخاب کنند.

در جریان تحصیل در این دوره، ۵ زمینه تحصیلی پیش روی دانشجویان است. این پنج دوره شامل شیمی، فیزیک، علوم اعصاب، بوم‌شناسی و زیست مواد است. همچنین رشته‌های تحصیلی آمار، تحلیل داده، طراحی به کمک کامپیوتر، مسیر‌های آموزشی مرتبطی با این دوره هستند که پذیرای داوطلبانی از سراسر جهان و کشور روسیه هستند.  دروس این دوره توسط اساتید مطرح و ماهر بین‌المللی و روس ارائه می‌شوند.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۰ جولای ۲۰۱۹

شهریه دوره: ۳۰۲ هزار روبل (معادل ۴۷۲۰ دلار آمریکا) برای هر سال تحصیلی.

آزمون ورودی: آزمون کتبی ریاضیات و فیزیک (به انگلیسی)

راه‌های ارتباطی: centrejointedu.tsu@yandex.ru

تدریس زبان خارجه و طراحی زبان در محیط های دیجیتال

دانشگاه ارائه دهنده: دانشگاه ملی علوم و فنون MISIS (National University of Science and Technology MISIS)

رشته تحصیلی: زبان شناسی

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

توضیحات: دانشجویان این دوره در طول آموزش خود مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک دبیر موفق را به صورت کسب دانش‌های آکادمیک نظری و مهارت‌های عملی را خواهند آموخت. دو مسیر تحصیلی در این دوره آموزشی وجود دارد. دانشجویان می‌توانند برای تدریس زبان خارجه روسی یا تدریس زبان خارجه انگلیسی تحصیل کنند.

این دوره شامل دروسی در زمینه‌های دستور زبان، نظریه خط و زبان، تکنیک و روش‌های دبیری زبان و فناوری‌های تدریس در محیط‌های دیجیتالی است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۰ آگوست

شهریه: ۲۲۵ هزار روبل (معادل ۳۵۲۰ دلار آمریکا) برای هر سال تحصیلی.

آزمون ورودی: مصاحبه آنلاین و بین فرهنگی به زبان انگلیسی

الزامات ثبت نام: دارا بودن مدرک زبان انگلیسی در سطح B2 یا معادل آن و بالاتر توسط داوطلبان تحصیل در رشته تدریس زبان خارجه انگلیسی، دارا بودن مدرک زبان روسی (TRKI) در سطح TRKI-1 توسط داوطلبان تحصیل در رشته تدریس زبان خارجه انگلیسی.

راه‌های ارتباطی: english@misis.ru; danasmb@hotmail.com

صنعت برق قدرت بهینه

دانشگاه ارائه دهنده: دانشگاه الکتروتکنیک سنت پترزبورگ LETI (Saint Petersburg Electrotechnical University)

رشته تحصیلی: مهندسی برق و مهندسی برق قدرت

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

توضیحات: این دوره متشکل از دروسی بنیادی در زمینه‌های مهندسی برق و انرژی و مدیریت انرژی به صورت نظری و همچنین آموزش‌های عملی در این زمینه‌ها است. فارغ التحصیلان این رشته در طول دوره آموزش، تخصص‌هایی را در زمینه‌های  ابزارهای انرژی، سازگاری الکترومغناطیسی، انرژی‌های تجدیدپذیر و اصول مدیریت بهینه سیستم‌های انرژی کسب خواهند کرد.

این دوره شامل یادگیری زبان روسی از پایه، زبان انگلیسی تخصصی و تاریخ علم و صنعت نیز می‌باشد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۰ آگوست

شهریه: ۱۹۸ هزار روبل (معادل ۳۰۹۰ دلار آمریکا) برای هر سال تحصیلی.

آزمون ورودی: آزمون در زمینه تخصصی مرتبط با رشته، مصاحبه، درج معدل مدارک قبلی در بین موارد موثر در مصاحبه

الزامات ثبت نام: دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته‌های مهندسی، دارا بودن گواهی یا مدرک تسلط به زبان انگلیسی

راه‌های ارتباطی: master@etu.ru

صنعت برق

امنیت مجازی

دانشگاه ارائه دهنده: موسسه فیزیک و تکنولوژی مسکو (Moscow Institute of Physics and Technology)

رشته تحصیلی: ریاضیات و فیزیک کاربردی

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

توضیحات: دانشجویان در طول تحصیل خود در این دوره آموزشی اطلاعاتی در زمینه‌های حفظ و حراست از اطلاعات کامپیوترها، خدمات رایانش ابری و دستگاه‌های هوشمند کسب خواهند کرد. همچنین آموزش‌هایی را در خصوص تشکیل اشیا مجازی و بهبود آن‌ها فرا خواهند گرفت. بعلاوه یاد خواهند گرفت چگونه منشا یک حمله مجازی را تشخیص داده و برآورد مقاومت سیستم‌های کامپیوتری را انجام دهند.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۳ اکتبر

شهریه: ۴۳۵ هزار روبل (معادل ۶۸۰۰ دلار آمریکا) برای هر سال تحصیلی.

آزمون ورودی: معیار پذیرش دانشجویان، محتویات پورتفولیو و رزومه آن‌ها است. (پورتفولیوی دانشجویان باید شامل رزومه نشان دهنده موفقیت‌ها و دستاوردهای اساسی دانشجو به صورت CV، نامه توضیحات رزومه، حداقل دو رفرنس یا توصیه نامه و نتایج مصاحبه‌ها باشد)

الزامات ثبت نام: دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته‌های مهندسی (آشنا به فناوری‌های شبکه، آمار و انفورماتیک، کامپیوترها، نظریه احتمال و مهارت‌های برنامه نویسی ضروری است)، دارا بودن گواهی یا مدرک تسلط به زبان انگلیسی (سطح B2 یا معادل آن و بالاتر)

راه‌های ارتباطی: interadmission@phystech.edu

سیستم‌های لیزری و فیبر نوری

دانشگاه ارائه دهنده: دانشگاه پلی تکنیک پتر کبیر سنت پترزبورگ (Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University )

رشته تحصیلی: علوم مهندسی و تکنولوژی‌های مهندسی و فیزیک

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

توضیحات: دانشجویان برای انجام تحقیقات در زمینه‌های فیزیک لیزر، اپتیک، فوتونیک و سیستم‌های فیبر نوری آموزش می‌یابند و آماده خواهند شد. در حین تحصیل در این دوره، آموزش دروس نظری توام با آموزش‌های عملی در قالب آزمایشگاه‌ها به دانشجویان ارائه می‌شود. همچنین دانشجویان به عضویت تیم‌های تحقیقاتی در خواهند آمد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۹ آگوست

شهریه: به منظور کسب اطلاعات دقیق در این زمینه با نمایندگان دانشگاه پلی تکنیک پتر کبیر سنت پترزبورگ در تماس باشید.

آزمون ورودی: آزمون تخصصی در زمینه رشته تحصیلی بعلاوه مصاحبه به زبان انگلیسی

الزامات ثبت نام: دارا بودن مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد یا تخصص حرفه ای در رشته‌های مرتبط، دارا بودن گواهی یا مدرک تسلط به زبان انگلیسی (سطح B2 یا معادل آن و بالاتر)

راه‌های ارتباطی: velichko-spbstu@yandex.ru

دیپلماسی دیجیتال

دانشگاه ارائه دهنده: دانشگاه فدرال کازان (Kazan Federal University)

رشته تحصیلی: روابط بین‌الملل

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

توضیحات: این دوره متخصصانی را در امور روابط بین‌الملل، سیاست‌های خارجی و تعامل با رسانه‌های الکترونیکی و کاغذی رقیبان تربیت خواهد کرد. دانشجویان مطالعات تخصصی در اساس اقتصاد دیجیتال، خدمات تحت شبکه‌های اجتماعی، روانشناسی امنیت مجازی، ابر داده، مطالعات منطقه‌ای و سایر زمینه‌ها را دنبال خواهند کرد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱ ژوئن

شهریه: به منظور کسب اطلاعات دقیق در این زمینه با نمایندگان دانشگاه فدرال کازان در تماس باشید.

آزمون ورودی: آزمون در روابط بین‌الملل و زبان انگلیسی

راه‌های ارتباطی: Valerij.Letyaev@kpfu.ru; BGAhmetkarimov@kpfu.ru

آموزش زبان اگلیسی

ریاضیات

دانشگاه ارائه دهنده: مدرسه عالی اقتصاد، پردیس نیژنی نووگرود (Nizhny Novgorod branch)

رشته تحصیلی: ریاضیات

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

توضیحات: این دوره به صورت دو مدرکه و با همکاری دانشگاه پاسائو آلمان برگزار می‌شود. دوره ریاضیات HSE آموزش‌هایی را با تمرکز بر روش‌های ریاضیاتی تحلیل داده ارائه می‌کند. دانشجویان در طی این دوره آموزش‌هایی را در زمینه‌های ریاضیات مدرن، نظریه‌های علوم طبیعی، نحوه مدلسازی و اثبات فرضیات و بیان آن‌ها به زبان ریاضی دریافت می‌کنند.

همچنین علومی تخصصی در زمینه‌های توپولوژی، سیستم‌های پویا، نظریه پیوستگی، نظریه تابع، نظریه احتمال و زمینه‌های دیگر به دانشجویان آموخته خواهد شد. گرایش‌ها و زمینه‌های تحصیلی مختلفی برای ادامه تحصیل دانشجویان فراهم است.

فارغ التحصیلان و دانشجویان این دوره تحصیلی موقعیت‌های شغلی و تحصیلی و تحقیقاتی در شرکت‌های فناوری اطلاعاتی و بیمه و شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیاز به برنامه‌ریزی دارند، پیدا خواهند کرد. دانشجویان در پایان دوره تحصیلی خود از هر دو دانشگاه HSE و پاسائو آلمان (University of Passau) مدرک تحصیلی دریافت خواهند کرد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۰ آگوست

شهریه: ۲۲۰ هزار روبل (معادل ۳۴۴۰ دلار امریکا) برای هر سال تحصیلی

آزمون ورودی: معیار پذیرش دانشجویان، محتویات پورتفولیو و رزومه آن‌ها است. (پورتفولیوی دانشجویان باید شامل رزومه نشان‌دهنده موفقیت‌ها و دستاورد‌های اساسی دانشجو به صورت CV، نامه توضیحات رزومه، حداقل دو رفرنس یا توصیه نامه و نتایج مصاحبه‌ها باشد). از داوطلبان مصاحبه به زبان انگلیسی نیز گرفته خواهد شد.

راه‌های ارتباطی: pknn@hse.ru; iremizov@hse.ru

بیوانفورماتیک در صنعت

دانشگاه ارائه دهنده: موسسه فیزیک و تکنولوژی مسکو

رشته تحصیلی: آمار و ریاضیات کاربردی

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

توضیحات: دانشجویان در طی تحصیل خود در دوره بیوانفورماتیک در صنعت خواهند آموخت که چگونه حجم زیادی از داده‌ها و اطلاعات سیستم‌های زیستی را تحلیل کنند. فارغ التحصیلان تخصص‌هایی در زمینه‌های توالی یابی ژنوم، ساختارهای فضایی مولکول‌های زیستی و تست کردن داروهای جدید خواهند یافت.

زمینه تحصیلی دروس این رشته در حیطه‌های فیزیک پروتئین‌ها و بیوانفورماتیک ساختاری، مدلسازی مولکولی، آناتومی و فیزیولوژی، ژنتیک جمعیت، ساختارهای داده و پایگاه داده و غیره می‌گنجد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۳ اکتبر

شهریه: ۴۳۵ هزار روبل (معادل ۶۸۰۰ دلار امریکا) برای هر سال تحصیلی

آزمون ورودی: معیار پذیرش دانشجویان، محتویات پورتفولیو و رزومه آن‌ها است. (پورتفولیوی دانشجویان باید شامل رزومه نشان‌دهنده موفقیت‌ها و دستاوردهای اساسی دانشجو به صورت CV، نامه توضیحات رزومه، حداقل دو رفرنس یا توصیه نامه و نتایج مصاحبه‌ها باشد). از داوطلبان مصاحبه به زبان انگلیسی نیز گرفته خواهد شد.

راه‌های ارتباطی: interadmission@phystech.edu

مهندسی زیست محیطی در ساخت و ساز های شهری

دانشگاه ارائه دهنده: دانشگاه پلی تکنیک پتر کبیر سنت پترزبورگ

رشته تحصیلی: ابزار و فناوری‌های عمرانی

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

توضیحات: هدف این دوره تربیت و آموزش متخصصانی در زمینه مهندسی عمران است. این مهندسان باید بتوانند با علم و دانش خود راه حل‌هایی برای مشکلات و بحران‌های زیست محیطی بیابند و همچنین راهکارهایی را برای حفاظت از محیط زیست در حین ساخت و سازهای شهری و عمرانی ارائه کنند.

چهارچوب دروس ارائه شده در این رشته در زمینه‌های مدلسازی ریاضیاتی با استفاده از تکنیک‌های BIM، اصول حفاظت از محیط زیست، بوم شناسی کاربردی در ساخت و ساز و غیره است. دانشجویان و فارغ التحصیلان قادر خواهند بود در تیم‌های ساخت و ساز و شرکت‌های عمرانی روسیه و سراسر جهان مشغول به کار شوند.

آخرین مهلت ثبت نام: ۹ آگوست

شهریه: به منظور کسب اطلاعات دقیق در این زمینه با نمایندگان دانشگاه پلی تکنیک پتر کبیر سنت پترزبورگ در تماس باشید.

آزمون ورودی: آزمون در زمینه مهندسی زیست محیطی و مصاحبه‌ای به زبان انگلیسی از داوطلبان به عمل خواهد آمد.

الزامات: دارا بودن مدرک کارشناسی، تخصص حرفه‌ای یا کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی مرتبط، دارا بودن گواهی یا مدرک تسلط به زبان انگلیسی (سطح B2 یا معادل آن و بالاتر)

راه‌های ارتباطی: andrianova_myu@spbstu.ru

آموزش انگلیسی

فیزیک ماده متراکم و تکنولوژی های کوانتومی

دانشگاه ارائه دهنده: دانشگاه ملی علوم و فنون MISIS

رشته تحصیلی: فیزیک و اخترشناسی

مقطع تحصیلی: تحصیلات تکمیلی پسا دکترا

توضیحات: این دوره با هدف آموزش و تربیت دانشجویان بین‌المللی برای فعالیت در زمینه‌های تحقیقاتی فیزیک کوانتوم ارائه می‌شود. دانشجویان دکتری و پسا دکترا در زمینه‌های فلزات و آلیاژها، مکانیک کوانتومی، انواع پرتوزایی و تاثیر آن‌ها بر مواد متراکم تحصیل می‌کنند. این دانشجویان می‌توانند در تدریس و انجام تحقیقات نیز مشارکت داشته باشند.

دانشجویان این دوره می‌توانند برخی از دوره‌های آموزشی و مدت زمان تحصیل خود را در دانشگاه‌های همکار با دانشگاه ملی علوم و فنون MISIS بگذرانند. همچنین امکان مشارکت در طرح‌ها و پروژه‌های مهندسی و آزمایشگاهی دانشگاه‌های دیگر برای دانشجویان این دوره وجود دارد. دانشجویانی که از تز خود به صورت موفقیت آمیز دفاع کنند، مدرک کاندیداتوری PhD را رسما و به هر دو زبان انگلیسی و روسی از دانشگاه MISIS دریافت خواهند کرد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۰ ژوئن

شهریه: ۳۰۱ هزار روبل (معادل ۴۷۰۰ دلار آمریکا) برای هر سال تحصیلی.

آزمون ورودی: از داوطلبان آزمون شفاهی در زمینه تخصصی به انگلیسی به عمل می آید. مقالات داوطلب و h-index (یکی از فاکتور‌های مرتبط با مقالات) در نظر مثبت برای پذیرش دانشجو اهمیت بسیاری دارند.

الزامات ثبت نام: تسلط به زبان انگلیسی حداقل به طور متوسط یا بیشتر.

راه‌های ارتباطی: aspirantura@misis.ru, vopros@misis.ru

فیزیک کوانتوم

اپتیک و دستگاه‌ها و سیستم‌های اوپتوالکترونیک

دانشگاه ارائه دهنده: دانشگاه الکتروتکنیک سنت پترزبورگ LETI (Saint Petersburg Electrotechnical University)

رشته تحصیلی: فوتونیک، مهندسی ابزارها، اپتیک و سیستمها و فناوریهای زیست فناوری و نوری

مقطع تحصیلی: تحصیلات تکمیلی PhD و پسا دکترا

توضیحات: این دوره دانشمندان و متخصصانی را در زمینه تحقیقات در خصوص اوپتو- الکترونیک، فوتوفیزیک و تکنولوژی لیزر تربیت می‌کند و آموزش می‌دهد. محققان و محصلان این دوره به مدرنترین و به روزترین ابزارها دسترسی خواهند داشت.

چهارچوب درسی تحصیلی این دوره شامل دروسی در زمینه‌های فوتونیک، اپتیک آماری، تکنولوژی‌های رایانه، زبان خارجه (روسی، فرانسه، آلمانی)، روش تحقیق در مقاطع تخصصی و حرفه‌ای‌تر و غیره خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۰ آگوست

شهریه: ۲۲۰ هزار روبل (معادل ۳۴۴۰ دلار آمریکا) برای هر سال تحصیلی.

آزمون ورودی: معیار پذیرش دانشجویان، محتویات پورتفولیو و رزومه آن‌ها است.

(پورتفولیوی دانشجویان باید شامل رزومه نشان دهنده موفقیت‌ها و دستاورد‌های اساسی دانشجو، معدل نمرات مقاطع تحصیلی قبلی، نگارش‌های دانشجو، مقاله‌های به ثبت رسده در ژورنال‌های علمی، حضور دانشجو در سمینارها، کنفرانس‌ها، مقام‌های کسب شده در مسابقات آکادمیک و المپیادهای علمی، گواهی‌های شرکت و حضور، کارهای تیمی و فعالیت‌های تحقیقاتی دانشجو و غیره به صورت CV، نامه توضیحات رزومه، حداقل دو رفرنس یا توصیه نامه و نتایج مصاحبه‌ها باشد).

از داوطلبان مصاحبه به زبان انگلیسی نیز گرفته خواهد شد. شرکت در دوره مشروط به تسلط دانشجو به زبان انگلیسی است.

الزامات ثبت نام: دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد یا تخصص حرفه ای در زمینه های تحصیلی مرتبط، دارا بودن گواهی یا مدرک تسلط به زبان انگلیسی در حد متوسط یا بالاتر

راه های ارتباطی: 2343553@mail.ru

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفتگو در واتساپ، روی اسم مشاور کلیک کنید.
اسکرول به بالا