درباره ما بیشتر بدانید

آموزش و مشاوره جهت تحصیل در خارج

درباره ما

آموزشگاه حقیقی بهار دانش توسط گروهی از افراد دانشگاهی و نخبه، با هدف كمك به دانشجوياني كه قصد تحصيل در خارج از كشور را دارند و در راه رسیدن به اهداف تحصیلی آنها تاسیس شده است .هدف تيم بهار دانش خدمت‌رسانی به متقاضیان تحصیل در خارج از کشور از جمله دانشگاه‌های معتبر در كشور روسيه است.

 تيم بهاردانش با همكاري کارشناسان متخصص و دانشجويان در حال تحصيل در دانشگاه‌های برتر قصد دارد کامل‌ترین اطلاعات را در مورد کشورهای مقصد به متقاضیان ارایه نماید تا بتوانند در مسیر پیشرفت علمی خود بهترین تصمیم را بگیرند.

خدمات اصلي ما مشاوره صحيح و اخد پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر و مورد تأیید وزارت علوم و بهداشت است که در این راستا دوره‌های آموزشی با هدف آماده‌سازی متقاضیان برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی از جمله آزمون ورودی دانشگاه‌ها در رشته پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی را نیز برگزار می‌کنیم.

گروه حقیقی بهاردانش با بیش از ۶ سال سابقه در زمینه اعزام دانشجو به روسیه یکی از با تجربه‌ترین گروه‌های فعال در این زمینه است به طوریکه هیچ شهر و دانشگاهی در روسیه نیست که ما در آنجا خدمات اخذ پذیرش و حمایت‌های حضوری لیدر را ارائه ندهیم.

توجه: لازم به ذکر است که دوره‌های پادفک آنلاین و پادفک آفلاین که در آموزشگاه بهاردانش برگزار می‌شود، با هدف پشتیبانی آموزشی برای موفقیت تحصیلی در کشور روسیه است و به هیچ عنوان جایگزین دوره‌های پادفک در دانشگاه‌های روسیه نمی‌شود.

در نظر داشته باشید که تمام دوره‌های پادفک در حال برگزاری در خارج از کشور روسیه فاقد اعتبار هستند. متاسفانه عده‌ای از عدم آگاهی متقاضیان در مورد قوانین کشور روسیه، اکراین و بلاروس سوءاستفاده نموده و با برگزاری این دوره‌های نامعتبر با عنوان پادفک در ایران مبالغ بالایی را از متقاضیان اخذ می‌کنند؛ لذا چیزی به نام پادفک معتبر در ایران نداریم.

لطفا قبل از تصمیم در خصوص انتخاب مقصد خود برای ادامه تحصیل، حتما مشاوره‌ای مبتنی بر قوانین ثبت شده در کشور مقصد را دریافت کنید؛ و به وعده و وعیدهایی که صرفا با هدف سرکیسه کردن شما داده می‌شوند، توجه نکنید.

 

مشاوران و اساتید آموزشگاه بهار دانش

برای تصمیم‌گیری درباره تحصیل در خارج از کشور از مشاوران و اساتید بهاردانش کمک بگیرید.

سید حجت حسینی

موسس آموزشگاه بهار دانش

موسس گروه حقیقی بهاردانش با بیش از هفت سال حضور در کشور روسیه به دلیل نیاز محسوس دانشجویان محترم به دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور و دریافت خدمات کافی در امر پذیرش، اقدام به راه‌اندازی آموزشگاه بهاردانش نمودم تا با ایجاد یک بستر آکادمیک مناسب در یک فضای صادقانه و با ارائه جامع‌ترین خدمات در خدمت شما سروران باشیم.

امین علیزاده، مشاور تحصیل در روسیه

امین علیزاده

مشاور

با بیش از 6 سال سابقه مشاوره در زمینه موفقیت تحصیلی و کارآفرینی. مفتخرم که در آموزشگاه حقیقی بهاردانش با هدف مشاوره جامع انتخاب کشور و دانشگاه مناسب با شرایط شما و همچنین هدایت تحصیلی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور در خدمت شما عزیزان باشم.

حامد حسینی- مشاور بهاردانش

سید حامد حسینی

مشاور

عضو گروه مشاورین آموزشگاه بهاردانش هستم و همچنین در راستای پاسخ به نیازهای شما در زمینه خدمات مرتبط با سفارتخانه‌ها تدابیری را اندیشیده‌ایم که در سریع‌ترین زمان و با معقول‌ترین هزینه به نتیجه برسید. مهم است که قوانین اخذ ویزای سفارت روسیه را بدانید.

دکتر فاطمه هاشمی- استاد زیست شناسی

مهدی خانزاده

مدیر روابط عمومی

مدیر روابط عمومی گروه حقیقی بهاردانش به منظور اطلاع‌رسانی به موقع و جامع در فضاهای مربوط به آموزشگاه بهاردانش و همچنین به عنوان پشتیبان مشاورین محترم در راستای پاسخ به سوالات شما عزیزان برای پیدا کردن کشور و دانشگاه و شهر مناسب با شرایط درخواستی شما فعالیت دارد.

احمد غلامی

مشاور

 از اعضای تیم مشاورین آموزشگاه بهاردانش که به منظور انجام مشاوره‌های تخصصی در زمینه موفقیت تحصیلی با دانشجویان در حال تحصیل در روسیه فعالیت دارم. 

دکتر نصیری

استاد زبان روسی

دانشجوی ممتاز دانشگاه تهران و دارنده دکتری زبان روسی از دانشگاه روسیه

دوره آنلاین آموزش زبان روسی و دوره آفلاین آموزش زبان روسی در آموزشگاه بهاردانش در قالب جلسات خصوصی و نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. 

دکتر حامد شمسایی

استاد شیمی

دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه پاولوف شهر سنت پترزبورگ

با توجه به اهمیت این موضوع که سوالات شیمی آزمون ورودی دانشگاه‌های روسیه چگونه مطرح می‌شوند و همچنین نیاز روزافزون متقاضیان به دانستن نحوه طرح سوال در آزمون‌های ورودی کشور روسیه و مسائلی دیگر از قبیل تکرار و تمرین نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه‌های روسیه، دوره‌های آفلاین و آنلاین درس شیمی کنکور ورود به دانشگاه های روسیه در آموزشگاه بهاردانش برگزار می‌شود.

دکتر فاطمه هاشمی- استاد زیست شناسی

دکتر فاطمه هاشمی

استاد زیست شناسی

دانشجوی رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف شهر سنت پترزبورگ
یکی از اصلی‌ترین دروس برای پذیرفته شدن در رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در کشور روسیه درس زیست‌شناسی است؛ با توجه به متفاوت بودن نحوه برگزاری آزمون در هر دانشگاه لازم است که متقاضیان تحصیل در کشور روسیه نسبت به جزئیات دقیق آزمون و سرفصل‌ها و نوع سوالات زیست آزمون ورودی کشور روسیه از آگاهی بالایی برخوردار باشند. از این‌رو در آموزشگاه بهاردانش دوره‌های آفلاین و آنلاین زیست‌شناسی آزمون ورودی دانشگاه‌های کشور روسیه برگزار می‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

با دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید از جدیدترین اخبار و مطالب مرتبط با تحصیل در خارج از کشور، دانشگاه‌ها و قوانین کشور مقصد آگاه شوید.

تعیین وقت مشاوره حضوری و غیرحضوری

اگر برای انتخاب دانشگاه و اخذ پذیرش در خارج کشور سوالی دارید، مشاوران بهاردانش شما را راهنمایی می‌کنند.
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفتگو در واتساپ، روی اسم مشاور کلیک کنید.
اسکرول به بالا